Vrácení zboží

Vyskytne-li se na Vámi zakoupeném zboží vada, která spadá do záruky, spojte se s námi, prosím, prostřednictvím kontaktů uvedených na stránce. Zboží bude vyměněno, pokud není již na skladě, bude zákazníkovi vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného a balného.

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí!

Kupující má právo viditelně poškozenou zásilku nepřebrat. Pokud je zjištěno poškození obalu výrobku, je kupující povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Podepsáním přepravního listu kupující souhlasí s převzetím zásilky a stvrzuje, že dorazila bez viditelného poškození.

V případě poškození zboží přepravcem nás prosím kontaktujte, dále probíhá reklamace dle reklamačního řádu daného přepravce.

Kontaktní email - info@vintage-home.cz

X

♥ STYL A KRÁSA u Vás doma

Slevy, novinky a soutěže budeme zasílat přímo do Vašeho emailu a na první objednávku Vám zašleme slevu 130Kč / 5€. Platné pro objednávky v celkové hodnotě zboží nad 600 Kč.