Věrnostní program po odběratele

Velmi si vážíme věrných zákazníků,a proto si Vám dovolujeme představit program výhod pro naše registrované zákazníky.

Členství ve VĚRNOSTNÍM PROGRAMU vzniká na základě provedené registrace, je zcela dobrovolné a bezplatné. Podmínkou pro využívání výhod VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je nutné být registrovaným zákazníkem.

Členové  jsou odměňovány za svoje nákupy, jsou informováni o slevách, novinkách a probíhajících promo akcích.

Jaké výhody přináší věrnostní program?

  • Každý registrovaný zákazník získává ihned automaticky trvalou slevu
  • 5% na všechny další nákupy učiněné pod svojí registrací (tzn. je nutné být přihlášen pod svým jménem a heslem).
  • Pokud  zákazník dosáhne limitu  10 000,-Kč / 400€
    získá trvalou slevu 10 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).
  • Pokud  zákazník dosáhne limitu 40 000,-Kč / 1200€
    získá trvalou slevu 15 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva)
  • Pokud zákazník dosáhne limitu 100 000,-Kč / 4000€ získá trvalou slevu  20 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají a platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva)

* Zákazníkovi jsou načteny veškeré vyskladněné objednávky, které provede pod svojí registrací. Upozornění: Pokud zákazník provede nákup, jako neregistrovaný uživatel, není možné za tento nákup akceptovat a řadit do věrnostního programu.

**   Tato sleva je Vám  nastavena po dosažení vašich nákupů a zaslání informace na náš email, že máte zájem stát se našim  VIP zákazníkem.

Co musíte udělat, abyste se stali součástí věrnostního programu?

Stačí se nyní zaregistrovat a automaticky jste do programu zařazeni.

Zde se můžete registrovat

X

♥ STYL A KRÁSA u Vás doma

Slevy, novinky a soutěže budeme zasílat přímo do Vašeho emailu a na první objednávku Vám zašleme slevu 130Kč / 5€. Platné pro objednávky v celkové hodnotě zboží nad 600 Kč.