Smaltovaný rendlík Country - 1L

Kód: 16009.01
504 Kč
Zboží je skladem u našeho dodavatele v Holandsku. Expedice z našeho skladu od 28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smaltovaný rendlík ve venkovském stylu .

Nostalgicky vypadající rendlík ze smaltu. Má boční dutou rukojeť, která usnadňuje manipulaci jednou rukou.

Smaltované nádobí při pomalém vaření rovnoměrně vede teplo a velmi rychle reaguje na jakoukoli změnu teploty. Díky vnitřnímu ocelovému jádru je tento hrnec vhodný pro všechny typy sporáků. Za zmínku stojí možnost vaření s indukcí, která vyžaduje méně energie, protože se ohřívá pouze hrnec.

Smaltované nádobí je vyrobeno z přírodních surovin a vyznačuje se extrémně hladkým povrchem, který se snadno čistí. Jídla připravená ve smaltovaném nádobí si zachovávají svou chuť.

  • Barva: červená s bílým puntíkem
  • Obsah : 1 L
  • Průměr: 14cm
  • Výška: 9cm
  • Vhodné pro všechny typy sporáků

Smaltované nádobí je zdravé a hygienické, protože smalt chrání potraviny proti pronikání škodlivých kovových iontů a na hladkém povrchu se nemnoží bakterie. Je také praktické, protože se snadno čistí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Münder-Email byla založena v roce 1980 v Německu. V nabídce naleznete kvalitní smaltované nádobí a doplňky. Smaltované nádobí společnosti Münder E-mail vás přenese do „ starých dobrých časů „. Díky své pórovitosti a antibakteriálnímu povrchu se snadno čistí a má všestranné použití.

X

♥ STYL A KRÁSA u Vás doma

Slevy, novinky a soutěže budeme zasílat přímo do Vašeho emailu a na první objednávku Vám zašleme slevu 130Kč / 5€. Platné pro objednávky v celkové hodnotě zboží nad 600 Kč.