Nepřevzaté zásilky

Každá objednávka odeslaná z www.vintage-home.cz je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb). Pokud nebude objednávka zaslaná (dobírkou,osobní odběr) zákazníkem vyzvednuta, vyhrazuje si prodejce právo požadovat po kupujícím částku na pokrytí nákladů na odeslání zásilky a smluvní pokuty ve výši 500,- Kč.

Odesláním objednávky kupující vyjadřuje souhlas s těmito obchodními podmínkami a v případě neodebrání (dobírky, osobní  odběr) s uhrazením nákladů za odeslání zboží a smluvní pokutou.

Pokud se zásilka vrátí nebo si zákazník nevyzvedne  zásilku při osobním odběru bez našeho zavinění .Tak ji vedeme , jako nedoručenou. Kupujícímu odešleme zprávu e-mailem s žádostí o informaci, jak dále s jeho objednávkou naložit. Odpověď na tuto výzvu očekáváme v termínu do 5 pracovních dnů od odeslání zprávy. Jestliže nás kupující požádá o opětovné odeslání zásilky, doúčtujeme k celkové ceně zásilky druhé poštovné a balné ve stejné výši jako při prvním odeslání. Opětovné odeslání nedoručené zásilky je možné pouze na základě úhrady předem bankovním převodem.

Pokud kupující na naši výzvu v navrženém termínu neodpoví, objednávku stornujeme. Kupujícího na storno objednávky upozorníme a zašleme mu fakturu s 10-denní splatností s vyčíslením vzniklých nákladů a smluvní pokuty ve výši 500 Kč. Další nákup kupujícího u www.vintage-home.cz bude možný pouze po zaplacení zboží předem bankovním převodem.

X

♥ STYL A KRÁSA u Vás doma

Slevy, novinky a soutěže budeme zasílat přímo do Vašeho emailu a na první objednávku Vám zašleme slevu 130 Kč. Platné pro objednávky v celkové hodnotě zboží nad 600 Kč.